Náš obchodní a projektový manažer, Petr Perger, převzal v pondělí 8. 1. 2024 ocenění za skvělou realizaci dostavby výrobního areálu vsetínské společnosti H & B delta.

Předání ocenění proběhlo v rámci slavnostního otevření nové výrobní a skladové haly společnosti za účasti zástupců města Vsetína a všech realizačních firem.

Generálním dodavatelem byla vsetínská firma TM Stav, spol. s r. o., která stavbu realizovala podle projektu valašskomeziříčské projekční kanceláře TEEN engineering s. r. o. Naše společnost v rámci projektu zajistila výrobu a montáž ocelové konstrukce střechy, výměny pro okna, dveře, vrata a dělící stěny, montáž opláštění sendvičovými panely, montáž trapézového plechu a klempířských i zámečnických prvků.

Dostavba výrobního areálu přináší nejen moderní a efektivní prostředí, příležitosti pro inovace a rozvoj, ale také nová pracovní místa v regionu.

Děkujeme za důvěru!

Nové vývojové a inovační středisko

V blízké budoucnosti bude pro veřejnost spuštěna na střeše nové výrobní haly experimentální střecha věnovaná několika klíčovým oblastem udržitelného rozvoje. Jako součást inovačního přístupu budou prezentovány vzorky odvětrávaných a zelených fasád a tradiční i méně používané materiály různých typů tradičních i zelených střech. Kromě toho budou na střeše instalovány různé druhy fotovoltaických elektráren, u kterých bude ve spolupráci s výrobci a vybranými vysokými školami zkoumána jejich efektivita.

Galerie:

Foto zdroj: archiv H & B delta