• Úvod
  • ~
  • Zpracování plechů a profilů

Zpracování plechů a profilů

Díky vlastnímu výrobnímu závodu a zkušenému personálu jsme schopni našim zákazníkům dodat výrobky v krátkém časovém úseku a nejvyšší možné kvalitě.

Při výrobě využíváme nejmodernější technologie, které dokážeme díky ucelenosti naší nabídky služeb nabídnout v kooperacích i pro zákazníky konkurenčních firem.

Jako dílčí dodávky zajišťujeme CNC tvarové pálení plechů (laser / plasma / autogen), tryskání svařování nosníků, dělení a vrtání materiálů.

 

Poptávky na zpracování plechů a profilů zasílejte na: vypalky@kovotrend.cz
 
 

Vrtací a pálící centrum Ficep

Vysokovýkonný stroj pro zpracování ocelových plechů až do tloušťky 100 mm a rozměrů 2,5 x 12 metrů zaručuje vysokou kvalitu výsledného provedení díky efektivní kombinaci vrtání a pálení.

Více informací

Fiber Laser 12 kW

Šetrné a zároveň precizní laserové řezání je jednou z nejefektivnějších a nejpoužívanějších technologií pro zpracování plechů. Bezkontaktní proces oddělování zamezuje deformacím / poškození materiálu, zaručuje optimální využití materiálu, možnost zvolit libovolný tvar řezu a přesnost až na 0,1 mm.

Více informací

Tryskací stroj

Na zakázku vyráběné průběžné tryskací lince každý materiál řádně otryskáme na kvalitu Sa 2,5 od veškerých nečistot a koroze, dosáhneme tak přípravy kvalitního povrchu pro další povrchové úpravy.

 

Více informací

Pilovrtací centrum VOORTMAN VB1050/V630

Rychlé, přesné a kvalitní zpracování válcovaných profilů a jacklů. Vrtání otvorů a řezání profilů v jedné lince. Vysoká efektivita výrobní operace s nejkratší možnou dráhou pohybu materiálu. Automatická linka se třemi nezávisle pracujícími vrtacími hlavami zvládne téměř jakoukoliv výrobní úlohu se zárukou precizního vrtání, závitování, frézování, značení i popisování.

Více informací

Svařovací automat pod tavidlem ESAB

Vyspělý a spolehlivý systém pro automatizované svařování MechTrac od společnosti ESAB výrazně zvyšuje produktivitu a efektivitu svařovacích operací. S vysokou přesností sleduje předem stanovenou trajektorii svařovací hlavy a díky tomu zaručuje konzistentní provedení svárů bez vad a nedostatků.

Více informací

Lakovna

V naší lakovně provádíme procesem mokrého lakování na předem otryskaný povrch Sa 2,5 aplikaci všech druhů nátěrových systémů. Celý proces lakování a manipulace probíhá na profesionální úrovni pomocí pojízdných jeřábů v uzavřených suchých prostorách.

Nezávazná poptávka

Ceny hal a ocelových konstrukcí jsou velmi proměnlivé dle Vaších požadavků a cen materiálů od dodavatelů . Pokud Vám náš formulář nevyhovuje, nebo neobsahuje dostačující možnosti, kontaktujte náš personál a cenovou nabídku Vám rádi spočítáme individuálně.

Kontaktní údaje


Parametry haly


Doplňující informace


Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Přilohy k poptávce

Vybrat