Probíhá načítání ...

Aktuality

foto 1 led 2022

Zahájili jsme výstavbu již 4. výrobní haly společnosti KEESTRACK ve Šternberku

Naše společnost je hrdým partnerem společnosti KEESTRACK, pro kterou realizujeme již čtvrtou stavbu. 
Více informací
letiště lis 2021

Ocelová konstrukce pro letiště v Senegalu

Jak se dostane ocelová konstrukce z Fryštáku až do Senegalu? Ocelová konstrukce se začala vyrábět na přelomu roku 2020/2021. V průběhu dubna 2021 se pak převezla do německého přístavu v Hamburku, kde se přeložila do podpalubí lodi Grande Angola. Loď ji převezla do Dakaru, odkud se opět pomocí kamionu přepraví na místo výstavby. Letiště vyroste na místě za pár měsíců, mělo by být hotové na konci roku 2021.
Více informací
3 lis 2021

Realizace poboček stavebnin DEK Příbram, Most, Žďár nad Sázavou

Jsme výrobcem a dodavatelem ocelových konstrukcí poboček Stavebnin DEK. Aktuálně realizujeme ocelové konstrukce poboček DEK v Příbrami, ve Žďáru nad Sázavou a v Mostě.
Více informací
Juko celek (1) lis 2021

Výstavba nové haly JUKO Petfood, Sokolnice

Realizujeme výstavbu nové skladovací haly a administrativní budovy pro společnost JUKO Petfood. Hala bude sloužit pro uskladnění krmiv a chovatelských potřeb pro zvířata.  
Více informací

Nezávazná poptávka

Ceny hal a ocelových konstrukcí jsou velmi proměnlivé dle Vaších požadavků a cen materiálů od dodavatelů . Pokud Vám náš formulář nevyhovuje, nebo neobsahuje dostačující možnosti, kontaktujte náš personál a cenovou nabídku Vám rádi spočítáme individuálně.

Kontaktní údaje


Parametry haly


Doplňující informace


Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Přilohy k poptávce

Vybrat