Jedno z největších obchodních center na Jihlavsku se může pyšnit našim dominantním přístřeškem. Ocelová konstrukce přístřešku o hmotnosti 600tun, lemující tvar budov celého areálu obchodního centra a je významným architektonickým prvkem celé stavby. Architekt kladl důraz zejména na tenkost vodorovné části přístřešku, což při jeho minimální délce vyložení 9m od budovy nebylo v některých místech jednoduché.

Nestandardním, ale velmi působivým řešením je podhled přístřešku, který je tvořen sendvičovými panely dekoru dřeva s různě probíhajícími lizénami v barvě antracitu, do kterých jsou umístěny bodově svítidla.

Velmi významným architektonickým prvkem celého přístřešku, jsou dvě vyvýšené části – tzv. oka přístřešku, které jsou shora plnoplošně proskleny a přivádí do prostoru pod přístřeškem denní světlo. Opláštění z vnitřní strany je tvořeno hliníkovými panely s vysoce leštěným povrchem, který následně tvoří zrcadlový povrch, což tvoří ještě více projasňující efekt těchto částí. Dominantou těchto částí jsou přiznané ocelové průvlaky v tmavé barvě.

Další zajímavostí přístřešku jsou ojediněle zvolené masivní sloupy, na které je doplněna lehká ocelová konstrukce s nerezovými lanky a ocelovými květináči do kterých jsou vysázeny rostliny, které sloup následně ozelení.